NERO du Champ d' Onix

Pyrenejský ovčák s krátkou srstí v obličeji -

Berger des Pyrénées à face rase

nar.07.11.2017, matka : Geïsha Blue de la Patonniére, otec : Junior du Champ d' Onix, barva : noire

Vyšetření : Locus K :  KB/KY noir heterozygot

                 : DKK 0/0

Nera jsme si přivezli z prestižní chovatelské stanice ve Francii Elevage du Champ d' Onix. Paní majitelka Elevage du Champ d' Onix Armelle Villot je velmi milý a přátelský člověk, ke kterému vzhledem k předchozím zkušenostem máme velkou důvěru, což byl jeden z důvodů, proč Nero pochází ze stejné chovatelské stanice jako Notre. Nero je typickým představitelem plemene Face rase.

Berger des Pyrénées à face rase je plemeno s velmi malým počtem zástupců nejen v zemi původu ve Francii. I přes tuto skutečnost je toto plemeno spolu s Poil long velmi oblíbené jak ve Francii, tak například v Německu, Švýcarsku,....

Za krátkou dobu, co k naší rodině patří NOTRE a teď i NERO, jsme pochopili, že jsou to veselí a milí skřítci, milující  celou rodinu. Neskutečně přizpůsobiví a odolní jedinci.

Povaha : Nero je velmi bystrý, temperamentní a chytrý pejsek, který by pro pohlazení udělal cokoliv :-), neskutečný neposeda, který vymyslí každou lumpárnu :-)

Pasení : Nera začínáme zapojovat do práce u našeho stáda ovcí. Tento neunavitelný temperamentní pejsek se při práci ovčáka chová i přes svůj mladý věk velmi klidně a vyrovnaně. Už teď vidíme rozdíl při práci mezi Nerem a Notre.

Pro nás velmi zajímavé porovnávání : Notre je celkově klidnější povahy než Nero. Při práci je však Nero klidnější a vyrovnanější než Notre. Notre se více osvědčila na dominantnější a neposlušné jedince a na méně početné stádo. Nero v klidu pracuje i u více početného stáda ovcí ( sto hlavé stádo ) .

Rodokmen - Pedigree :

Výstavy :

Klubová výstava KCHMPP : V1, CAJC, BOJ, BOB

Mezinárodní výstava : V1, CAJC, BOJ, BOB

Mezinárodní výstava : V1, CAJC, BOJ, BOB

Klubová a speciál. v. :  V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

Mezinárodní výstava : V1, CAC, CACIB, BOB

Sem patří váš dlouhý nadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.